HİZMETLERİMİZ

Grafik Tasarım

Grafik ve Tasarım hakkında bizden yardım alabileceğiniz broşür, katalog, kartvizit vb. tasarımlarınız bizim için, karşı tarafı etkilemesi, dikkat çekmesi ve müşterilerinizin sizlerle daha çabuk iletişime geçmeleri çok önemlidir. Yaratıcılık yönü kuvvetli, detaylara dikkat eden, bir fikri tüketicilere iletmek için yeni yaklaşımlar düşünebilen ve zamanı iyi yönetebilen ekibimiz ile birlikte sizlere daha şık ve özgün tasarımlar yapmak için burdayız.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya ile hedef kitlenize nereden ulaşabileceğinizi en iyi şekilde belirleyip, etkileşim kurup ve dönüşüm gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. İçerik takvimlerinizi oluşturup, yaratıcı kampayalarla hedef kitlenizin sesinizi duymasını sağlıyor ve performansla ilgili önemli metrikleri gösteren raporları sizler için hazırlıyoruz.

dijital-pazarlama-uzmani-umit-yimaz.png

Web Tasarımı

Web siteleri alanında binlerce müşterisinden gelen talepler doğrultusunda sürekli kendini geliştiren firmamız, tasarımlarında kullanacağı görsel ögelerden site içeriğine, domain seçiminden sistem ihtiyacına kadar tüm parametrelerde firma ihtiyaçlarının tesbiti ve projelendirme konularında alanının önde gelen firmalarından biri haline gelmiş bulunmaktayız.

E-Ticaret Sitesi

Marka konumlandırması markanın pazarlama ve reklam yoluyla hedef kitle olarak belirlenmiş tüketicinin, zihninde markayla ilgili kalıcı ve özel bir yer oluşturulması çalışmasıdır.Bizim amacımız marka konumlandırması ile müşterilerinizin zihninde yer etmek, rakipleriniz arasında güçlü bir bilinirlik oluşturmanın ve rekabet avantajı kazanmanızı sağlamaktır.

Google Reklamları

İşletmelerin birçoğunu bulunduğu noktadan daha iyi seviyeye erişebilmesi ve potansiyel müşteri kitlesine ulaşabilmesi açısından google reklamları önemlidir.Hepimizin de gözlemlediği üzere günümüzde neredeyse bilgi kelimesinde akıllara gelen ilk alan Google. Büyük bir çoğunluğumuz bir ürün almak, bir araştırma yapmak, bir hizmeti incelemek için önce Google’a başvuruyoruz.Amacınız işletmenizi potansiyel kitlenize duyurmak, ürün ya da hizmetinizi yapılan ilgili aramalarda hedef kitlenize iletmek ve satış oranlarınızı yükseltmek ise Google Reklamları sizlere büyük bir yarar sağlayacaktır.

SEO Hizmeti

Arama motoru optimizasyonu yani SEO ile amaç web sitesinin değerini artırarak arama motorunda daha üst sıralara çıkması ve dolayısı ile site ziyaretçi sayısının artırılmasıdır. Bilirkişi Ajans olarak Arama Motoru Optimizasyonu alanında web siteniz için tüm iyileştirme çalışmalarını yaparken aynı zamanda bu alanda kalıcı sonuçlar hedefliyoruz.